Profesionální výměna olejů a filtrů

U každé správné údržby je potřebná výměna olejového filtru, motorového oleje dle specifikace výrobce vašeho automobilu.

Při výměně je vždy nejlepší používat značky, které jsou vhodné pro daný typ motoru, aby nedošlo k propadnutí záruky výrobce.

Aby se opotřebování motoru snížilo na minimum, je nutné  provést výměnu oleje a filtru každých 15 000 až 30 000 km. Doporučujeme pravidelně kontrolovat hladinu motorového oleje a v případě potřeby jej doplnit.

Car-Technic nabízí profesionální výměnu oleje a filtru včetně záznamu v servisní knížce a správné likvidace starého oleje.

Spolehlivě a rychle provedeme výměnu jak motorového oleje, tak i oleje v automatických a manuálních převodovkách.

  • Provedeme zápis servisních prací
  • Používáme vysoce kvalitní oleje a nové olejové filtry
  • Zajišťujeme správnou likvidaci použitého olej

Špičková kvalita platí také pro olej

Při výměně oleje používáme výhradně kvalitní značky oleje, které splňují specifikace a požadavky od výrobců motorů a nedošlo tak k propadnutí záruky od výrobce

Výměny oleje u nás

Pracovníci v Car-Technic se také starají o přenastavení intervalu další kontroly. V případě požadavku zapíší také záznamy o provedené práci do vaší servisní knížky, abyste vždy věděli, kdy opět vyměnit olej a filtry.

Prodloužení životnosti motoru

Pravidelná výměna oleje a olejového filtru automaticky prodlužuje životnost vašeho motoru a zajišťuje tak jeho plynulý chod. Sledujte počet ujetých kilometrů a kontrolujte pravidelně hladinu motorového oleje.