Jednoduché a uživatelsky nenáročné řešení s vysokou užitnou hodnotou. Antiradary Genevo bezproblémově a spolehlivě detekuje všechny policejní radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT, které jsou nedetekovatelné pro většinu ostatních radarových detektorů.

Radarový detektor Genevo One se vzhledem k vynikajícím parametrům a uživatelské přívětivosti a bezkonkurenční ceně se krátce po uvedení na trh ve střední Evropě stal bestselerem.

Mezi základní pilíře úspěchu detektoru Genevo One patřily zejména:

  • Vynikající parametry radarového modulu. Vysoká citlivost srovnatelná s nejlepšími high-end modely na trhu společně s kvalitním odrušením vůči falešným poplachům.
  • Velice citlivý GPS modul, který oproti konkurenci zachycoval GPS signál již pár vteřin po zapnutí.
  • Nejpřesnější GPS databáze radarů. Konkurenční high-end produkty vyvíjeny v USA ani v roce 2016 nenabízejí srovnatelně kvalitní databázi.
  • Lokalizace ovládání do regionálních jazyků. Oproti konkurenčním modelům, které vládly pouze angličtinou byla lokalizace jasnou výhodou zejména pro starší uživatele s minimální znalostí angličtiny.
  • Možnost aktualizace firmware detektoru přes internet. Schopnost adaptace zařízení novým trendům patří mezi zásadní požadavky při vývoji všech produktů Genevo. Ještě ani nyní v roce 2016, téměř pět let po uvedení prvního Geneva nenabízí většina konkurenčních produktů možnost aktualizace firmware.
  • Firmware specificky vyladěný pro konkrétní regiony a radary v nich používané. Pokud s detektorem Genevo One cestujete napříč Evropou, zajistí Vám jakkoli lokalizovaná verze firmware kvalitní ochranu srovnatelnou s konkurenčními produkty. V zemi, kde se pohybujete nejčastěji Vám však zajistí nejvyšší možnou ochranu a to právě díky optimalizaci firmwaru pro lokální podmínky. Detektory Genevo nejsou vyjíjeny v USA, desítky tisíc kilometrů daleko od míst, kde jsou používány, ale v konkrétních zemích a s použitím konkrétních radarů.
  • Genevo One, stejně jako jeho nástupci je nejmenším detektorem na trhu. Jeho velikost je zhruba poloviční oproti konkurenci a to z něj dělá zároveň nejdiskrétnější detektor na trhu.
  • V neposlední řadě patří mezi základní pilíře úspěchu modelu Genevo One také jeho prakticky nulová poruchovost.

Více informací na genevo.com

 

 Přiložené fotografie