Provádíme opravy elektroinstalace vozidel všech značek. Autoelektrice se věnujeme dlouhodobě a specializujeme se i na složitější závady a diagnostiku aut. 

Stále více nových vozidel je vybaveno novými elektornickými systémy a proto se častěji setkáváme s vadami právě v elektroinstalaci.

Při závadě elektroniky ve vašem vozidle nebo po rozsvícení varovné kontrolky, se můžete spolehnout na naše odborníky, kteří problém najdou a vyřeší.

Naši pracovníci díky moderním diagnostickým nástrojům dokáží závadu odhalit a najít správně řešení k odstranění problému. Od závad v autobateriich, elektronicky ovládaných vstříkovačích až po elektronické asistenty vozidla.

Pracujeme s vozy všech typů a značek a dodáváme kvalitní náhradní díly. Disponujeme moderní technikou.

Autodiagnostika

Provádíme autodiagnostiku motoru a ostatních řídících jednotek ve vozidlech všech značek. K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme moderní technologie a zkušenosti našich odborníků.

Jsme schopni identifikovat veškeré poruchy i potenciální (skryté) závady – v motoruautomatické převodovce, ABS, navigačním systému nebo kterémkoli z airbagů.